Jesteś tutaj: Dachówki Creaton / Futura

Ważna informacja! Od 24.08.2016 r. hurtownia 'Dachy i pokrycia dachowe' zmieniła siedzibę. Nowa siedziba to ul. Buforowa 108 we Wrocławiu (firma Pekabud Sp. z o.o.). Serdecznie zapraszamy.

Futura

Ceramiczna dachówka Futura powstała dzięki współpracy firmy Creaton z M.C.Ludovicim, czołowym światowym projektantem kolorystyki użytkowej.

Wielkoformatowa dachówka Creaton Futura ma naprawdę wiele do zaoferowania. Na 1m2 powierzchni dachu przypada zaledwie 10,6 dachówek, które z powodzeniem można układać na dachach o spadku nawet 10 stopni. Tak niewielki spadek krycia tą dachówką jest możliwy dzięki niezwykle dużej tolerancji zamków oraz umieszczeniu na spodzie tzw. mostków uszczelniających.

Jeśli chodzi o detale funkcjonalne dachówka Futura stanowi klasę sama w sobie. Przy jej projektowaniu opierano się o najnowsze badania z dziedziny statyki i teorii przepływu. Dzięki temu otrzymano dachówki o niezwykłej wprost szczelności. Dodając do tego niezwykle bogatą gamę kolorystyczną Futury (powłoki nuance, finesse i noblesse) otrzymujemy pokrycie dachowe o klasycznej piękności i trwałości.

Dachówki futura
antik glazura
ciemnobrązowa angobowana
brązowa glazurowana finesse
ciemnoniebieska glazura noblesse
ciemnozielona glazura noblesse

 

Creaton futura - Wrocław
czerwień winna angoba
czarna glazura noblesse
czerwień naturalna
czarna matowa angobowana
czarna glazurowana finesse

 

dachówki ceramiczne Creaton  futura
naturalna płomieniowana
miedziana angobowana
łupek angobowana
czerwona glazurowana finesse
czerwień winna glazurowana finesse

 

dachówki ceramiczne Creaton Wrocław
zielona glazura noblesse
szara angobowana
niebieska glazura noblesse
brązowa glazurowana noblesse
łupek glazurowany finesse

 

Hurtownia 'Dachy i pokrycia dachowe' z Wrocławia to nie tylko sprzedaż - doradzimy Ci także, na które modele dachówek są obecnie najlepsze promocje.

Jeśli chciałbyś bezpłatny, kompletny kosztorys pokrycia dachowego na Twój dom lub interesuje Cię cena (cennik) dachówek Creaton Futura, po prostu zadzwoń:


tel. kom. 536 137 322

e-mail: biuro@hurtownia-dachowek.pl

Uwaga: ze względów logistycznych dachówki Braas, Creaton, Roben i Koramic dowozimy do takich miejscowości jak: Wrocław, Brzeg Dolny, Świdnica, Namysłów, Oleśnica, Trzebnica, Opole, Legnica, Wołów, Kobierzyce, Ząbkowice Śląskie, Jawor, Strzegom, Sobótka, Głogów, Dzierżoniów,Trzebnica, Długołęka, Milicz, Bielany Wrocławskie, Domasław, Kąty Wrocławskie, Świebodzice, Strzelin, Twardogóra, Źmigród, Brzeg Dolny, Oława, Środa Śląska, Wałbrzych, Jelenia Góra.

Copyright © 2009 - 2014 'Pekabud Dachy i Pokrycia Dachowe'
ul. Buforowa 108, 52-131 Wrocław (wcześniejsza siedziba to Bielany Wrocławskie)