Jesteś tutaj: O firmie / Dekarstwo i usługi dekarskie

Ważna informacja! Od 24.08.2016 r. hurtownia 'Dachy i pokrycia dachowe' zmieniła siedzibę. Nowa siedziba to ul. Buforowa 108 we Wrocławiu (firma Pekabud Sp. z o.o.). Serdecznie zapraszamy.

Dekarstwo i usługi dekarskie

Jesteśmy hurtownią zajmującą się przede wszystkim sprzedażą dachówek. Współpracujemy jednak również z firmami dekarskimi działającymi na terenie Wrocławia i okolic. Dekarstwo to sztuka - i to niełatwa. Wykonanie pokrycia dachowego (zwłaszcza ocieplonego wełną) jest jednym z trudniejszych do wykonania elementów domu. Dlatego tak ważny jest dobór fachowców, którzy usługi dekarskie wykonają z należytą starannością.

Powinieneś też pamiętać, że pokrycie wykonane niezgodnie ze sztuką dekarską trudno poprawić. Taka naprawa może być tym droższa, im bardziej skomplikowany kształt dachu. Wybór dobrego dekarza to długowieczność budynku, a co za tym idzie Twój spokojny sen. Profesjonalna firma dekarska to także pięknie położony dach nadający domowi niepowtarzalny charakter.

Polecamy tylko te firmy dekarskie, których pracownicy posiadają długoletnie praktyki w dekarstwie, udokumentowane dyplomami mistrzowskimi oraz certyfikatami czołowych producentów z branży pokryć dachowych.

Jeśli masz pytania, po prostu zadzwoń:

Dekarstwo i usługi dekarskie - Wrocław

e-mail: biuro@hurtownia-dachowek.pl

Uwaga: działamy tylko na terenie Wrocławia i dawnego woj. wrocławskiego.

Copyright © 2009 - 2014 'Pekabud Dachy i Pokrycia Dachowe'
ul. Buforowa 108, 52-131 Wrocław (wcześniejsza siedziba to Bielany Wrocławskie)