Jesteś tutaj: Dachówki Euronit / Profil-S Perła

Ważna informacja! Od 24.08.2016 r. hurtownia 'Dachy i pokrycia dachowe' zmieniła siedzibę. Nowa siedziba to ul. Buforowa 108 we Wrocławiu (firma Pekabud Sp. z o.o.). Serdecznie zapraszamy.

Profil-S Perła

Dachówka Euronit Profil-S produkowana jest również z powłoką o nazwie Perła. Opatentowana przez firmę Euronit powłoka zapewnia wyjątkowe walory użytowo-estetyczne. Perła sprawia, że dachówki mają wyjątkową gładkość, a ich powierzchnia długo pozostaje czysta i odporna na zabrudzenia. Dzięki błyszczącej powierzchnii kolory wydają się bardziej intensywne niż są w rzeczywistości. Nowa powłoka to po prostu gwarancja trwałości i wytrzymałości.

Euronit Profil-S to dachówka cementowa o łagodnym kształcie do stosowania na prostych, dużych połaciach. Klasyczny profil nadaje wrażenie lekkości na obiektach pokrytych tym modelem dachówki cementowej. Średnie zużycie dachówki Euronit tego modelu to 10 szt/m2 dachu, a ciężar pokrycia wynosi około 45 kg/m2.

Dachówka cementowa Euronit Profil-S z powłoką Perła
czerwień klasyczna
ciemnoszary
ciemnobrązowy

 

Dachówka Euronit Profil S Perła dostępna jest w kolorach: czerwień klasyczna, ciemnobrązowy oraz ciemnoszary.

Hurtownia 'Dachy i pokrycia dachowe' z Wrocławia to nie tylko sprzedaż - doradzimy Ci także, na które modele dachówek Euronit są obecnie najlepsze promocje.

Jeśli chciałbyś bezpłatny, kompletny kosztorys pokrycia dachowego na Twój dom lub interesuje Cię cena dachówek, po prostu zadzwoń:


tel. kom. 536 137 322

e-mail: biuro@hurtownia-dachowek.pl

Uwaga: ze względów logistycznych dachówki Braas, Creaton, Roben i Koramic dowozimy do takich miejscowości jak: Wrocław, Brzeg Dolny, Świdnica, Namysłów, Oleśnica, Trzebnica, Opole, Legnica, Wołów, Kobierzyce, Ząbkowice Śląskie, Jawor, Strzegom, Sobótka, Głogów, Dzierżoniów,Trzebnica, Długołęka, Milicz, Bielany Wrocławskie, Domasław, Kąty Wrocławskie, Świebodzice, Strzelin, Twardogóra, Źmigród, Brzeg Dolny, Oława, Środa Śląska, Wałbrzych, Jelenia Góra.

Copyright © 2009 - 2014 'Pekabud Dachy i Pokrycia Dachowe'
ul. Buforowa 108, 52-131 Wrocław (wcześniejsza siedziba to Bielany Wrocławskie)