Jesteś tutaj: Dachówki Koramic

Ważna informacja! Od 24.08.2016 r. hurtownia 'Dachy i pokrycia dachowe' zmieniła siedzibę. Nowa siedziba to ul. Buforowa 108 we Wrocławiu (firma Pekabud Sp. z o.o.). Serdecznie zapraszamy.

Dachówki Koramic

Dachówka Koramic to jedna z popularniejszych dachówek w PolsceDachówka ceramiczna Koramic firmy Wienerberger (dawny Wiekor) to jedna z najpopularniejszych dachówek w Polsce. Bogata kolorystyka i wzornictwo sprawiają że dachówki te mają zastosowanie zarówno w nowoczesnym budownictwie użyteczności publicznej jak i w domach jednorodzinnych.

Wszystkie dachówki Koramic oferowane są wraz z szeroką gamą akcesoriów ceramicznych (m.in. gąsiory, dachówki szczytowe, wentylacyjne) jak i nieceramicznych akcesoriów dachowych. Dachówka ta to także dobra szczelność i trwałość. Producent udziela na swoje produkty 30 letniej gwarancji.

W ofercie hurtownii 'Dachy i pokrycia dachowe' z Wrocławia znajdziesz następujące modele dachówek Koramic:

W Koramicu dachówki wypalane są na tzw. płask. Przy wypalaniu na płask, naprężenia w materiale są lepiej rozłożone i odpowiadaja końcowemu ułożeniu dachówki na dachu. Właśnie taki sposób wypalania zwiększa odporność mechaniczną dachówki.

Hurtownia 'Dachy i pokrycia dachowe' z Wrocławia to nie tylko sprzedaż - doradzimy Ci także, na które modele dachówki Koramic są obecnie najlepsze promocje.

Jeśli chciałbyś bezpłatny, kompletny kosztorys pokrycia dachowego na Twój dom lub interesuje Cię cena (cennik) dachówek Koramic, po prostu zadzwoń:


tel. kom. 536 137 322

e-mail: biuro@hurtownia-dachowek.pl

Uwaga: ze względów logistycznych dachówki Braas, Creaton, Roben i Koramic dowozimy do takich miejscowości jak: Wrocław, Brzeg Dolny, Świdnica, Namysłów, Oleśnica, Trzebnica, Opole, Legnica, Wołów, Kobierzyce, Ząbkowice Śląskie, Jawor, Strzegom, Sobótka, Głogów, Dzierżoniów,Trzebnica, Długołęka, Milicz, Bielany Wrocławskie, Domasław, Kąty Wrocławskie, Świebodzice, Strzelin, Twardogóra, Źmigród, Brzeg Dolny, Oława, Środa Śląska, Wałbrzych, Jelenia Góra.

Copyright © 2009 - 2014 'Pekabud Dachy i Pokrycia Dachowe'
ul. Buforowa 108, 52-131 Wrocław (wcześniejsza siedziba to Bielany Wrocławskie)