Jesteś tutaj: Dachówki Roben / Średzka falista Fleming

Ważna informacja! Od 24.08.2016 r. hurtownia 'Dachy i pokrycia dachowe' zmieniła siedzibę. Nowa siedziba to ul. Buforowa 108 we Wrocławiu (firma Pekabud Sp. z o.o.). Serdecznie zapraszamy.

Średzka falista Fleming

Dachówka średzka falista (Fleming) to najbardziej popularna i najchętniej wybierana przez inwestorów dachówka marki Roben.

Nic dziwnego - atrakcyjna cena w połaczeniu z klasycznym kształtem; duży wybór kolorów wraz ceramicznymi akcesoriami i dodatkami systemowymi to cechy charakterystyczne tego udanego modelu. Jej średnie zużycie na m2 połaci dachowej to około 12,7 szt.

Dachówka Roben średzka falista Fleming dzięki klasycznemu kształtowi swojego profilu znajduje zastosowanie na dachach nowoczesnych domów jednorodzinnych, jak i również nadaje się do krycia zabytkowych budynków poddanych renowacji.

Dachówka Roben Średzka Falista
ceglany
miedziany
kasztanowy
rustykalny
Dachówka Roben Średzka Falista
jesienny liść
brązowa
tobago

 

W naszej ofercie znajdziesz ceramiczne dachówki Roben średzka falista Fleming w kolorach: ceglany, miedziany, kasztanowy, rustykalny, jesienny liść, brązowy i tobago.

Hurtownia 'Dachy i pokrycia dachowe' z Wrocławia to nie tylko sprzedaż - doradzimy Ci także, na które modele dachówek Roben są obecnie najlepsze promocje.

Jeśli chciałbyś bezpłatny, kompletny kosztorys pokrycia dachowego na Twój dom lub interesuje Cię cena dachówek, po prostu zadzwoń:


tel. kom. 536 137 322

e-mail: biuro@hurtownia-dachowek.pl

Uwaga: ze względów logistycznych dachówki Braas, Creaton, Roben i Koramic dowozimy do takich miejscowości jak: Wrocław, Brzeg Dolny, Świdnica, Namysłów, Oleśnica, Trzebnica, Opole, Legnica, Wołów, Kobierzyce, Ząbkowice Śląskie, Jawor, Strzegom, Sobótka, Głogów, Dzierżoniów,Trzebnica, Długołęka, Milicz, Bielany Wrocławskie, Domasław, Kąty Wrocławskie, Świebodzice, Strzelin, Twardogóra, Źmigród, Brzeg Dolny, Oława, Środa Śląska, Wałbrzych, Jelenia Góra.

Copyright © 2009 - 2014 'Pekabud Dachy i Pokrycia Dachowe'
ul. Buforowa 108, 52-131 Wrocław (wcześniejsza siedziba to Bielany Wrocławskie)