Jesteś tutaj: Dachówki RuppCeramika / Rubin 13V

Ważna informacja! Od 24.08.2016 r. hurtownia 'Dachy i pokrycia dachowe' zmieniła siedzibę. Nowa siedziba to ul. Buforowa 108 we Wrocławiu (firma Pekabud Sp. z o.o.). Serdecznie zapraszamy.

Rubin 13V

Dachówka Rubin 13V to dachówka o niezwykłej wprost kolorystyce, gwarantujące niepowtarzalne efekty na pokrytych nią dachach. Krycie dachówkami Rubin zapewnia dobry mikroklimat w pomieszczeniach - dachówki ceramiczne są materiałem dobrze przepuszczjacym wilgoć dzięki czemu dach oddycha. Inną zaletą tego modelu jest jej zdolność dużej akumulacji ciepła, co sprawia że temperatura zewnętrzna nie wpływa na termiczność wnętrza budynku.

Dachówka Rubin firmy RuppCeramika to także wyjątkowo harmonijny i trwały dach. Wykorzystując techniki komputerowe zmniejszono wagę i szczelność tego pokrycia. W efekcie końcowym dachówka ta jest bardzo wygodna do układania przez dekarzy. Rubin należy do tzw. dachówek średnioformatowych (zużycie to około 13 szt/m2 dachu), dzięki czemu produkt ten nadaje się zarówno do pokrywania nowych domów jednorodzinnych, jak i obiektów zabytkowych.

Dachówki Rubin 13V
1
2
3
4
5
6
7

 

1. miedziany
2. brązowy
3. antracytowy
4. kasztanowy
5. tekowy
6. czarny kryształ
7. czarny brylant

W naszej ofercie znajdziesz ceramiczne dachówki Rubin 13V firmy RuppCeramika w kolorach angob błyszczących: kasztan, tek, czarny kryształ, czarny brylant. Także angoby zwykłe w kolorach: miedziany, brązowy i antracytowy.

Hurtownia 'Dachy i pokrycia dachowe' z Wrocławia to nie tylko sprzedaż - doradzimy Ci także, na które modele dachówek są obecnie najlepsze promocje.

Jeśli chciałbyś bezpłatny, kompletny kosztorys pokrycia dachowego na Twój dom lub interesuje Cię cena dachówek Rubin 13V, po prostu zadzwoń:


tel. kom. 536 137 322

e-mail: biuro@hurtownia-dachowek.pl

Uwaga: ze względów logistycznych dachówki Braas, Creaton, Roben i Koramic dowozimy do takich miejscowości jak: Wrocław, Brzeg Dolny, Świdnica, Namysłów, Oleśnica, Trzebnica, Opole, Legnica, Wołów, Kobierzyce, Ząbkowice Śląskie, Jawor, Strzegom, Sobótka, Głogów, Dzierżoniów,Trzebnica, Długołęka, Milicz, Bielany Wrocławskie, Domasław, Kąty Wrocławskie, Świebodzice, Strzelin, Twardogóra, Źmigród, Brzeg Dolny, Oława, Środa Śląska, Wałbrzych, Jelenia Góra.

Copyright © 2009 - 2014 'Pekabud Dachy i Pokrycia Dachowe'
ul. Buforowa 108, 52-131 Wrocław (wcześniejsza siedziba to Bielany Wrocławskie)