Jesteś tutaj: Dachówki Braas / Bałtycka Cisar

Ważna informacja! Od 24.08.2016 r. hurtownia 'Dachy i pokrycia dachowe' zmieniła siedzibę. Nowa siedziba to ul. Buforowa 108 we Wrocławiu (firma Pekabud Sp. z o.o.). Serdecznie zapraszamy.

Bałtycka Cisar

Dachówka bałtycka charakteryzuje się asymetrycznym falistym kształtem profilu, co tworzy na dachu efekt fal, w których pięknie załamuje się światło.

Dachówka Braas bałtycka zwana też podwójne-S została wyprodukowana w technologi Cisar. Cisar to opatentowana powłoka przez Braas, której trójwarstwowa budowa zapewnia zwiększoną odporność na zabrudzenia. Dzięki tej technologii gładkość powłoki dachówki cementowej przypomina dachówki ceramiczne. Dachówka Braas bałtycka jest barwiona w masie dzięki czemu zarysowania czy uszkodzenia są praktycznie niewidoczne. Średnie zużycie dachówki Braas tego modelu to 10 szt/m2 dachu.

Dachówki Braas bałtyckie z powłoką Cisar są produkowane w Polsce, w fabryce w Płońsku na jednej z najnowocześniejszych linii produkcyjnych na świecie.

Dachówka cementowa Braas model Grecka
ceglany
kasztanowy
grafitowy

 

W naszej ofercie znajdziesz następujące kolory dachówki Braas bałtycka z powłoką Cisar: ceglany, kasztanowy, brązowy (nowość) i grafitowy.

Hurtownia 'Dachy i pokrycia dachowe' z Wrocławia to nie tylko sprzedaż - doradzimy Ci także, na które modele dachówek Braas są obecnie najlepsze promocje.

Jeśli chciałbyś bezpłatny, kompletny kosztorys pokrycia dachowego na Twój dom lub interesuje Cię cena (cennik) dachówek Braas bałtycka Cisar, po prostu zadzwoń:


tel. kom. 536 137 322

e-mail: biuro@hurtownia-dachowek.pl

Uwaga: ze względów logistycznych dachówki Braas, Creaton, Roben i Koramic dowozimy do takich miejscowości jak: Wrocław, Brzeg Dolny, Świdnica, Namysłów, Oleśnica, Trzebnica, Opole, Legnica, Wołów, Kobierzyce, Ząbkowice Śląskie, Jawor, Strzegom, Sobótka, Głogów, Dzierżoniów,Trzebnica, Długołęka, Milicz, Bielany Wrocławskie, Domasław, Kąty Wrocławskie, Świebodzice, Strzelin, Twardogóra, Źmigród, Brzeg Dolny, Oława, Środa Śląska, Wałbrzych, Jelenia Góra.

Copyright © 2009 - 2014 'Pekabud Dachy i Pokrycia Dachowe'
ul. Buforowa 108, 52-131 Wrocław (wcześniejsza siedziba to Bielany Wrocławskie)