Jesteś tutaj: Dachówki Creaton

Ważna informacja! Od 24.08.2016 r. hurtownia 'Dachy i pokrycia dachowe' zmieniła siedzibę. Nowa siedziba to ul. Buforowa 108 we Wrocławiu (firma Pekabud Sp. z o.o.). Serdecznie zapraszamy.

Dachówki Creaton

Jednym z największych producentów oferującego duży wybór dachówek ceramicznych jest firma Creaton.Dachówki ceramiczne Creaton sa od lat symbolem jakości

Dachówki Creaton to pokrycia w bardzo szerokim asortymencie: od prostych wzorów po wyrafinowane kolory i kształty. Dachówki od tego producenta można stosować na dachy nowoczesnych budynków jak i obiektów budowlanych o charakterze zabytkowym (np. kościoły). O wielkości firmy Creaton świadczy fakt, że produkuje rocznie około 160 milionów ton dachówek!

Najbardziej popularne dachówki ceramiczne Creaton w Polsce to Titania, Premion/Kera Pfanne oraz dachówki karpiówki. Coraz większą popularnością cieszą się także takie modele dachówek ceramicznych jak Futura, Domino, Harmonie, Magnum, Viva, Balance, Piatta, MZ3 i wiele innych.

Warto zauważyć, że dachówki Creaton objęte są 50-letnią gwarancją, obejmująca również mrozoodporność.

Hurtownia 'Dachy i pokrycia dachowe' z Wrocławia to nie tylko sprzedaż - doradzimy Ci także, na które modele dachówek są obecnie najlepsze promocje.

Jeśli chciałbyś bezpłatny, kompletny kosztorys pokrycia dachowego na Twój dom lub interesuje Cię cena (cennik) dachówek Creaton, po prostu zadzwoń:


tel. kom. 536 137 322

e-mail: biuro@hurtownia-dachowek.pl

Uwaga: ze względów logistycznych dachówki Braas, Creaton, Roben i Koramic dowozimy do takich miejscowości jak: Wrocław, Brzeg Dolny, Świdnica, Namysłów, Oleśnica, Trzebnica, Opole, Legnica, Wołów, Kobierzyce, Ząbkowice Śląskie, Jawor, Strzegom, Sobótka, Głogów, Dzierżoniów,Trzebnica, Długołęka, Milicz, Bielany Wrocławskie, Domasław, Kąty Wrocławskie, Świebodzice, Strzelin, Twardogóra, Źmigród, Brzeg Dolny, Oława, Środa Śląska, Wałbrzych, Jelenia Góra.

Copyright © 2009 - 2014 'Pekabud Dachy i Pokrycia Dachowe'
ul. Buforowa 108, 52-131 Wrocław (wcześniejsza siedziba to Bielany Wrocławskie)