Jesteś tutaj: O firmie / Bezpłatny kosztorys dachu

Ważna informacja! Od 24.08.2016 r. hurtownia 'Dachy i pokrycia dachowe' zmieniła siedzibę. Nowa siedziba to ul. Buforowa 108 we Wrocławiu (firma Pekabud Sp. z o.o.). Serdecznie zapraszamy.

Bezpłatny kosztorys dachu

Chcielibyśmy Cię o czymś uprzedzić - pokrycie dachowe to nie tylko cena dachówki. To tak naprawdę cały system dachowy zawierający (oprócz dachówki połaciowej) dachówki kształtowe i funkcyjne: gąsiory, dachówki okapowe, połówkowe, szczytowe, wentylacyjne czy kominki różnego rodzaju.

Są to ważne elementy dachu - to właśnie dzięki nim pokrycie dachowe Twojego domu będzie szczelne przez wiele następnych lat. Dodatki te umożliwiają także krycie dachów o fantazyjnych nawet kształtach.

Jak widzisz, aby poznać rzeczywistą Twojego dachu warto zrobić kompleksową wycenę. Nasz pracownik wykona dla Ciebie całościowy kosztorys pokrycia dachowego. Będzie on zawierać wszystkie konieczne elementy, tak więc nie będziesz zaskoczony kosztami tej najważniejszej inwestycji, którą jest dach domu.

Jeśli jesteś zainteresowany bezpłatną wyceną Twojego dachu, skontaktuj się z nami. Telefonicznie ustalimy co będzie nam potrzebne do wykonania takiego kosztorysu:


tel. kom. 536 137 322

Uwaga: towar dowozimy tylko w promieniu 60 km Wrocławia.

Copyright © 2009 - 2014 'Pekabud Dachy i Pokrycia Dachowe'
ul. Buforowa 108, 52-131 Wrocław (wcześniejsza siedziba to Bielany Wrocławskie)