Jesteś tutaj: Dachówki Koramic / Karpiówka Koramic

Ważna informacja! Od 24.08.2016 r. hurtownia 'Dachy i pokrycia dachowe' zmieniła siedzibę. Nowa siedziba to ul. Buforowa 108 we Wrocławiu (firma Pekabud Sp. z o.o.). Serdecznie zapraszamy.

Karpiówka Koramic

Karpiówka Koramic to klasyka w sobie. Dachówki karpiówki przez swą prostą i nie narzucającą się formę tworzą powierzchnie dachów o klasycznej piękności, dając równocześnie niemal nieograniczone możliwości kształtowania architektury dachu.

Mały format sprawia, że karpiówka umożliwia układanie skomplikowanych elementów dachowych, jak miękkie kosze czy wole oczka. Dlatego jest stosowana z równym powodzeniem zarówno w domach jednorodzinnych jak i na dachach kościołów czy budynków zabytkowych.

Wybór kolorów karpiówek Koramic jest większy niż w dachówkach zakładkowych. Tradycjonaliści pozostaną przy naturalnej czerwieni, natomiast jeśli poszukujesz nowych wrażeń to możesz być pewny, że bogata kolorystyka karpiówek Koramic zapewni Ci niepowtarzalność Twojego dachu. Jeśli chodzi o praktyczne cechy - średnie zużycie tego rodzaju dachówki wynosi 36 szt/m2 połaci dachu. możesz też wybrać sposób ułożenia karpiówki Koramic: w klasyczną łuskę lub w nowocześniejszą koronkę.

Dachówki karpówki Koramic
1
2
3
4
5
6
7

 

karpiówki
8
9
10
11
     

 

1. karpiówka naturalna
2. karpiówka miedziana angobowana
3. karpiówka mahoniowa szlachetna (niedostępna)
4. karpiówka czerwona angobowana
5. karpiówka brązowa angobowana
6. karpiówka atracytowa angobowana
7. karpiówka czarna glazura
8. karpiówka zielona glazura
9. karpiówka zielona angobowana
10. karpiówka ceglasta angoba szlachetna
12. karpiówka niebieska glazura

Hurtownia 'Dachy i pokrycia dachowe' z Wrocławia to nie tylko sprzedaż - doradzimy Ci także, na który kolor karpiówek Koramic są obecnie najlepsze ceny.

Jeśli chciałbyś bezpłatny, kompletny kosztorys pokrycia dachowego na Twój dom lub interesuje Cię cena (cennik) karpiówki, po prostu zadzwoń:


tel. kom. 536 137 322

e-mail: biuro@hurtownia-dachowek.pl

Uwaga: ze względów logistycznych dachówki Braas, Creaton, Roben i Koramic dowozimy do takich miejscowości jak: Wrocław, Brzeg Dolny, Świdnica, Namysłów, Oleśnica, Trzebnica, Opole, Legnica, Wołów, Kobierzyce, Ząbkowice Śląskie, Jawor, Strzegom, Sobótka, Głogów, Dzierżoniów,Trzebnica, Długołęka, Milicz, Bielany Wrocławskie, Domasław, Kąty Wrocławskie, Świebodzice, Strzelin, Twardogóra, Źmigród, Brzeg Dolny, Oława, Środa Śląska, Wałbrzych, Jelenia Góra.

Copyright © 2009 - 2014 'Pekabud Dachy i Pokrycia Dachowe'
ul. Buforowa 108, 52-131 Wrocław (wcześniejsza siedziba to Bielany Wrocławskie)