Jesteś tutaj: Dachówki Koramic / Universo

Ważna informacja! Od 24.08.2016 r. hurtownia 'Dachy i pokrycia dachowe' zmieniła siedzibę. Nowa siedziba to ul. Buforowa 108 we Wrocławiu (firma Pekabud Sp. z o.o.). Serdecznie zapraszamy.

Universo

Dachówka Koramic Universo to tzw. ceramiczna dachówka wielkopowierzchniowa. Jej średnie zużycie na m2 połaci dachowej to około 10,5 szt. Dzięki dużej powierzchni krycia możliwe jest zapewnienie przystępnej ceny. Duże gabaryty tego modelu Koramica powodują, że zalecana jest głównie do dachów o większych połaciach i nieskomplikowanych kształtach.

Dachówka Universo posada tzw. głęboki zamki, zarówno górny jak i boczny, dzięki czemu jest wygodna do ułożenia przez dekarza. Głębokie zamki zapewniają też niezwykłą szczelność tej dachówki.

Dachówki Rubin 13V
czerwona
toskańska
czarna
natura
miedziano brązowa
sahara

 

W naszej ofercie znajdziesz dachówki Koramic Universo w kolorach: naturalna czerwień, angoba czerwona, angoba miedziano-brazowa, angoba czarna oraz angoby toskańską i saharyjską.

Hurtownia 'Dachy i pokrycia dachowe' z Wrocławia to nie tylko sprzedaż - doradzimy Ci także, na które modele dachówki Koramic są obecnie najlepsze promocje.

Jeśli chciałbyś bezpłatny, kompletny kosztorys pokrycia dachowego na Twój dom lub interesuje Cię cena dachówek, po prostu zadzwoń:


tel. kom. 536 137 322

e-mail: biuro@hurtownia-dachowek.pl

Uwaga: ze względów logistycznych dachówki Braas, Creaton, Roben i Koramic dowozimy do takich miejscowości jak: Wrocław, Brzeg Dolny, Świdnica, Namysłów, Oleśnica, Trzebnica, Opole, Legnica, Wołów, Kobierzyce, Ząbkowice Śląskie, Jawor, Strzegom, Sobótka, Głogów, Dzierżoniów,Trzebnica, Długołęka, Milicz, Bielany Wrocławskie, Domasław, Kąty Wrocławskie, Świebodzice, Strzelin, Twardogóra, Źmigród, Brzeg Dolny, Oława, Środa Śląska, Wałbrzych, Jelenia Góra.

Copyright © 2009 - 2014 'Pekabud Dachy i Pokrycia Dachowe'
ul. Buforowa 108, 52-131 Wrocław (wcześniejsza siedziba to Bielany Wrocławskie)