Jesteś tutaj: Dachówki Creaton / Domino

Ważna informacja! Od 24.08.2016 r. hurtownia 'Dachy i pokrycia dachowe' zmieniła siedzibę. Nowa siedziba to ul. Buforowa 108 we Wrocławiu (firma Pekabud Sp. z o.o.). Serdecznie zapraszamy.

Domino

Płaska dachówka ceramiczna Creaton Domino to pokrycie idelanie nadające się do nowoczesnych budynków. Charakterystyczny design dachówek Domino charakteryzuje się pozytywnie pojmowaną prostotą, rezygnacją z jakichkolwiek zbędnych środków stylistycznych co maksymalnie zwiększa siłę jej wyrazu na dachu. Dachówka Domino jest po prostu wyrazista i jednocześnie skromna; rzeczowa i elegancka.

Dachówki Domino posiadają uformowane schodkowo zakładki, co zapobiega wnikaniu pod dachówkę wody i zanieczyszczeń. Jej średnie zużycie na m2 połaci dachowej to około 12,7 szt.

Ceramiczna dachówka Creaton Domino to dachówka dla tych wszystkich, którzy ponad wszystko cenią elegancką prostotę.

Dachówki Creaton Premion d. Kera Pfanne
1
2
3
4
5
6

 

Dachówki Creaton Premion d. Kera Pfanne
7
8

 

1. czerwona naturalna
2. miedziana angobowana
3. w kolorze łupka angobowana
4. szara angobowana
5. czarna matowa angobowana
6. czarna glazurowana
7. czerwień winna angobowana
8. w kolorze łupka glazurowana

W naszej ofercie znajdziesz płaskie dachówki Creaton Domino w następujących kolorach nuance: czerwień naturalna, miedziana angobowana, w kolorze łupka angobowana, szara angobowana. A także 2-a nowe kolory: czarna matowa angobowana i czarna glazurowana finesse.

Hurtownia 'Dachy i pokrycia dachowe' z Wrocławia to nie tylko sprzedaż - doradzimy Ci także, na które modele dachówek są obecnie najlepsze promocje.

Jeśli chciałbyś bezpłatny, kompletny kosztorys pokrycia dachowego na Twój dom lub interesuje Cię cena (cennik) Creaton Domino, po prostu zadzwoń:


tel. kom. 536 137 322

e-mail: biuro@hurtownia-dachowek.pl

Uwaga: ze względów logistycznych dachówki Braas, Creaton, Roben i Koramic dowozimy do takich miejscowości jak: Wrocław, Brzeg Dolny, Świdnica, Namysłów, Oleśnica, Trzebnica, Opole, Legnica, Wołów, Kobierzyce, Ząbkowice Śląskie, Jawor, Strzegom, Sobótka, Głogów, Dzierżoniów,Trzebnica, Długołęka, Milicz, Bielany Wrocławskie, Domasław, Kąty Wrocławskie, Świebodzice, Strzelin, Twardogóra, Źmigród, Brzeg Dolny, Oława, Środa Śląska, Wałbrzych, Jelenia Góra.

Copyright © 2009 - 2014 'Pekabud Dachy i Pokrycia Dachowe'
ul. Buforowa 108, 52-131 Wrocław (wcześniejsza siedziba to Bielany Wrocławskie)