Jesteś tutaj: Dachówki Creaton / Magnum

Ważna informacja! Od 24.08.2016 r. hurtownia 'Dachy i pokrycia dachowe' zmieniła siedzibę. Nowa siedziba to ul. Buforowa 108 we Wrocławiu (firma Pekabud Sp. z o.o.). Serdecznie zapraszamy.

Magnum

Dachówka Magnum firmy Creaton to tzw. dachówka wielkoformatowa. Jej średnie zużycie na m2 połaci dachowej to około 8,5 szt. Spore gabaryty powodują, że zalecana jest głównie do dachów o nieskomplikowanych kształtach.

Dachówka ceramiczna Magnum dzięki swojej wielkości jest bardzo ekonomiczna. Na ułożenie 1 m2 dachu potrzeba niemal 50 % mniej dachówek, niż w przypadku najpopularniejszych dachówek średnioformatowych. Niższe ceny dotyczą również robocizny, gdyż dekarz zwykle szybciej układa dach z dachówek o dużym formacie.

Firma Creaton produkuje dachówkę Magnum na najnowocześniejszej w Europie linii produkcyjnej, w perfekcyjnej jakości. Przy zużyciu 8,5 sztuk/m2 dachówka Creaton Magnum to nie tylko przykładna jakość, ale też niezwykłe piękno.

Dachówki Harmonie neu
czerwień naturalna
miedziana angobowana
łupek angobowana
czarna angobowana

 

W naszej ofercie znajdziesz dachówki Creaton Magnum w kolorach: czerwień naturalna, miedziana angobowana, łupek angobowana i czarna angobowana.

Hurtownia 'Dachy i pokrycia dachowe' z Wrocławia to nie tylko sprzedaż - doradzimy Ci także, na które modele dachówek są obecnie najlepsze promocje.

Jeśli chciałbyś bezpłatny, kompletny kosztorys pokrycia dachowego na Twój dom lub interesuje Cię cena dachówek Creaton, po prostu zadzwoń:


tel. kom. 536 137 322

e-mail: biuro@hurtownia-dachowek.pl

Uwaga: ze względów logistycznych dachówki Braas, Creaton, Roben i Koramic dowozimy do takich miejscowości jak: Wrocław, Brzeg Dolny, Świdnica, Namysłów, Oleśnica, Trzebnica, Opole, Legnica, Wołów, Kobierzyce, Ząbkowice Śląskie, Jawor, Strzegom, Sobótka, Głogów, Dzierżoniów,Trzebnica, Długołęka, Milicz, Bielany Wrocławskie, Domasław, Kąty Wrocławskie, Świebodzice, Strzelin, Twardogóra, Źmigród, Brzeg Dolny, Oława, Środa Śląska, Wałbrzych, Jelenia Góra.

Copyright © 2009 - 2014 'Pekabud Dachy i Pokrycia Dachowe'
ul. Buforowa 108, 52-131 Wrocław (wcześniejsza siedziba to Bielany Wrocławskie)