Jesteś tutaj: Dachówki RuppCeramika / Amber

Ważna informacja! Od 24.08.2016 r. hurtownia 'Dachy i pokrycia dachowe' zmieniła siedzibę. Nowa siedziba to ul. Buforowa 108 we Wrocławiu (firma Pekabud Sp. z o.o.). Serdecznie zapraszamy.

Amber

Dachówka Amber RuppCeramika jest dachówką ceramiczną barwioną w masie. Technologia ta powoduje, że dachówki te zachowują intensywną barwę dachu przez wiele lat. Dachówka Amber charakteryzuje się niską nasiąkliwością i przesiąkliwością - dzięki zaawansowanej technologii produkcji dachówki te są bardzo odporne na działanie czynników atmosferycznych takich jak: mróz, ogień, promienie UV czy kwaśne deszcze.

Zaokrąglone kształty, łagodne krawędzie i gładka powierzchnia pozwalają stworzyć na dachu efekt pięknej fali. Najlepszy wybór dla wymagających klientów na nowe i remontowane obiekty.

Amber 12V został wzbogacony o wiele nowych i korzystnych rozwiązań. Dzięki całkowicie nowej konstrukcji dachówkę tą charakteryzuje duża swoboda przesuwu - aż do 30mm, co stanowi duże ułatwienie podczas pracy dekarzy. Inną ważną zaletą jest możliwość zastosowania dachówki Amber 12V na dachach o małym pochyleniu (nawet 16 stopni). Amber 12V nie ma żebra wzdłuż bocznego zamka, co zredukowało również szczeliny między dachówkami ułożonymi w jednym rzędzie. Dzięki temu temu rozwiązaniu osiągamy także wyjątkowo estetyczne połączenie górnej i dolnej dachówki. Harmonijna fala Amber tworzy miły dla oka efekt jednolitego i łagodnego pokrycia.

Ten model dachówki z oferty Braas/RuppCeramika należy do tzw. dachówek średnioformatowych (zużycie to około 13 szt/m2 dachu), dzięki czemu produkt ten nadaje się zarówno do pokrywania nowych domów jednorodzinnych, jak i obiektów zabytkowych.

Dachówka Braas Amber
ceglany
miedziany
brązowy
antracyt

 

W naszej ofercie znajdziesz ceramiczne dachówki Amber 12V firmy Braas/RuppCeramika w kolorach: ceglany, miedziany, brązowy i antracyt. Kolory antracytowy i miedziany są barwione w masie.

Hurtownia 'Dachy i pokrycia dachowe' z Wrocławia to nie tylko sprzedaż - doradzimy Ci także, na które modele dachówek są obecnie najlepsze promocje.

Jeśli chciałbyś bezpłatny, kompletny kosztorys pokrycia dachowego na Twój dom lub interesuje Cię cena dachówek Amber, po prostu zadzwoń:


tel. kom. 536 137 322

e-mail: biuro@hurtownia-dachowek.pl

Uwaga: ze względów logistycznych dachówki Braas, Creaton, Roben i Koramic dowozimy do takich miejscowości jak: Wrocław, Brzeg Dolny, Świdnica, Namysłów, Oleśnica, Trzebnica, Opole, Legnica, Wołów, Kobierzyce, Ząbkowice Śląskie, Jawor, Strzegom, Sobótka, Głogów, Dzierżoniów,Trzebnica, Długołęka, Milicz, Bielany Wrocławskie, Domasław, Kąty Wrocławskie, Świebodzice, Strzelin, Twardogóra, Źmigród, Brzeg Dolny, Oława, Środa Śląska, Wałbrzych, Jelenia Góra.

Copyright © 2009 - 2014 'Pekabud Dachy i Pokrycia Dachowe'
ul. Buforowa 108, 52-131 Wrocław (wcześniejsza siedziba to Bielany Wrocławskie)