Jesteś tutaj: Dachówki RuppCeramika / Rubin 11V

Ważna informacja! Od 24.08.2016 r. hurtownia 'Dachy i pokrycia dachowe' zmieniła siedzibę. Nowa siedziba to ul. Buforowa 108 we Wrocławiu (firma Pekabud Sp. z o.o.). Serdecznie zapraszamy.

Rubin 11V

Dachówka Rubin 11V łączy klasyczne piękno z nowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi opracowanymi wraz z dekarskimi mistrzami. Dachówka ta należy do grupy przesuwnych dachówek dużego formatu. Rubin 11V łączy elastyczność przesuwu z mniejszym zapotrzebowaniem przez co jest bardziej ekonomiczny i wygodny w użyciu. Przesuw dachówki wynosi aż 3,5 cm, dzięki czemu nadaje się ona na pokrycia dachów zarówno nowych, jak i remontowanych. Wraz z dachówką podstawową system Rubin 11V obejmuje także szeroką gamę dachówek kształtowych oraz inne akcesoria dachowe.

Dachówki Rubin 13V
1
2
3
4
5

 

1. antracytowa angoba matowa
2. brązowa angoba matowa
3. bukowa angoba błyszcząca
4. czarna angoba błyszcząca
5. miedziana angoba matowa

W naszej ofercie znajdziesz ceramiczne dachówki Rubin 11V firmy RuppCeramika w kolorach angob błyszczących: bukowa i czarna. Także angoby matowe w kolorach: miedziany, brązowy i antracytowy.

Hurtownia 'Dachy i pokrycia dachowe' z Wrocławia to nie tylko sprzedaż - doradzimy Ci także, na które modele dachówek są obecnie najlepsze promocje.

Jeśli chciałbyś bezpłatny, kompletny kosztorys pokrycia dachowego na Twój dom lub interesuje Cię cena dachówek Rubin 11V, po prostu zadzwoń:


tel. kom. 536 137 322

e-mail: biuro@hurtownia-dachowek.pl

Uwaga: ze względów logistycznych dachówki Braas, Creaton, Roben i Koramic dowozimy do takich miejscowości jak: Wrocław, Brzeg Dolny, Świdnica, Namysłów, Oleśnica, Trzebnica, Opole, Legnica, Wołów, Kobierzyce, Ząbkowice Śląskie, Jawor, Strzegom, Sobótka, Głogów, Dzierżoniów,Trzebnica, Długołęka, Milicz, Bielany Wrocławskie, Domasław, Kąty Wrocławskie, Świebodzice, Strzelin, Twardogóra, Źmigród, Brzeg Dolny, Oława, Środa Śląska, Wałbrzych, Jelenia Góra.

Copyright © 2009 - 2014 'Pekabud Dachy i Pokrycia Dachowe'
ul. Buforowa 108, 52-131 Wrocław (wcześniejsza siedziba to Bielany Wrocławskie)